בניית אתר מותאם לסמארטפון

הפופולריות הרבה לה זוכים מכשירי הסמארטפון, הפכה את הגלישה הסלולרית משמעותית מאוד. בישראל, חלק ניכר מהכניסות והחיפושים ברשת האינטרנט, מתבצעים באמצעות הרשת הסלולרית. בהתאם לכך, ממהרים בעלי אתרים רבים להתאים את האתר שלהם לסמארטפונים השונים. נציין כי לא תמיד ניתן יהיה לעשות זאת. פעמים רבות, יש צורך בבניית אתר חדש לחלוטין או בפיתוח אפליקציות ייעודיות. נרחיב ונאמר גם כי בניית אתר מותאם לסמארטפון מתחלקת לשני חלקים: אתרים מותאמים לסמארטפונים ואתרים המותאמים לטאבלטים.

סמארטפוןבעלי עסקים אשר מבקשים לצעוד קדימה ולגייס עוד ועוד לקוחות. זקוקים לאתרים נגישים גם באמצעות הסמארטפון. כאשר האתר שלך אינו נגיש או תואם סמארטפונים, הלקוח ייגש למצוא את מבוקשו אצל המתחרים. נבהיר כי בניית אתר מותאם לסמארטפון אינה מתייחסת רק לבניית אפליקציות. אם בעבר התאפיינה הגלישה הסלולרית רק בשימוש באפליקציות ומשחקים, כיום כבר אפשר למצוא גם אתרים מורכבים ועשירים בתוכן המותאמים למסכים של המכשירים הניידים.
 

מידע חשוב על גלישה מהסמארטפון

  1. 40% מהגולשים בישראל, גולשים דרך הסמארטפון. נתח השוק מאוד גדול. חבל יהיה לוותר עליו.
  2. אפשר לבנות אתרים מתאימים לגלישה סלולרית. כאשר המערכת תואמת את היכולות של מכשיר הסמארטפון, האתר נוח לשימוש, מהיר ומאוד ידידותי למשתמשים.
  3. בניית אתר מותאם לסמארטפון דורשת התמחות נקודתית, לא כל איש מקצוע אשר עוסק בבניית אתרים יוכל לבנות בעבורכם גם אתר מותאם סמארטפון.
  4. קיימות שתי מערכות הפעלה עיקריות בתחום: המערכת ההפעלה של אפל (אייפונים) ומערכת האנדרואיד (גלקסי). אתר הבנוי נכון צריך להתאים לשני המערכות ללא קושי.
 

איך עושים את זה?

בניית אתר מותאם לסמארטפון נשענת על פרמטרים דומים לבניית אתרים רגילים. גם כאן יהיה עליכם להגדיר תכנית עבודה, לבצע אפיון לקוחות פוטנציאליים, לסקור את המתחרים בשוק ולהשקיע מאמצים בקידום ושיווק. המלאכה מרובה, הזמן קצר, אך בתום התהליך תקצרו פירות מתוקים. מעטים הם בעלי העסקים אשר כבר פועלים ברשת הסלולרית. אם תמהרו, תוכלו אתם להיות הראשונים להקמת אתר סלולרי בתחומכם.
 

כמה זה עולה?

ממש כמו בכל תחום אחר, גם בניית אתר מותאם לסמארטפון מתומחרת בהתאם לשעות העבודה הדרושות והכשרת איש המקצוע. בעזרת השוואת מחירים חכמה תוכלו למצוא שירותי בניית אתר ופיתוח במחירים נוחים. הנגישות של הגלישה הסלולארית נמצאת במגמת שיפור, אין כל ספק כי העתיד שייך לסמארטפונים. בכל יום נרכשים מכשירים חדשים ומשתמשים חדשים מצטרפים אל הקהילה. אתר מותאם סמארטפון פותח בפנייך אפשרויות רבות. לקוחות פוטנציאליים ייחשפו לתכנים השיווקיים שלך מכל מקום. כבעלי אתרים, לא תוכלו להרשות לעצמכם להפסיד את ההזדמנות הזו.
 

דגשים לקראת בניית אתר מותאם לסמארטפון

סף נמוך מאוד של סבלנות מאפיין את המשתמשים ברשת הסלולרית. אתרים אשר אינם עולים מספיק מהר, לא יזכו להצלחה רבה. לעתים, כדאי יהיה לוותר על אלמנטים של עיצוב בעבור טעינה מהירה יותר של האתר. אתר סלולר מוצלח הוא כזה אשר מאפשר התמצאות מהירה, תפריט נגיש, כפתורים נוחים ומערכת ידידותית לגולשים. אתר כזה, יהיה נכס של ממש.
תפריט דף הבית